ДОСЛІДЖЕННЯ НАВАНТАЖУВАЛЬНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ СПЕЦІАЛЬНИХ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Автор(и)

  • В. Петров Одеська державна академія будівництва і архітектури
  • О. Жданов Одеська державна академія будівництва і архітектури
  • Р. Мацей Одеська державна академія будівництва і архітектури

DOI:

https://doi.org/10.37000/abbsl.2021.98.17

Ключові слова:

гаковий навантажувач, мультиліфт, транспортний засіб, вантажний контейнер

Анотація

Розглянуті і проаналізовні конструктивні схеми навантажувачів автотранспортних засобів: ланцюгових, гакових і з гнучким зв’язком, що застосовуються у сільському господарстві. Гакові навантажувачі набули найбільшого поширення через їх переваги: простота і надійність конструкції, малий час на виконання навантажувально-розвантажувальних операцій, поліпшена фіксація вантажного контейнера на транспортному засобі, що дозволяє виконувати транспортні операції з більшою швидкістю. Побудовано та проаналізовано кінематичні схеми гакових навантажувачів з телескопічною, поворотною і комбінованою рамами (стрілами), виконана їх класифікація на характерні групи. Встановлено, що при застосуванні гакових навантажувачів поліпшується показник використання транспортної техніки, що використовується у сільському господарстві.

Посилання

Бернацкий В.В. Специализированный подвижной состав грузового автотранспорта. - М.: НГТУ «МАМИ». 2007.- 124 с.

Вахламов В.К. Подвижной состав автомобильного транспорта. М.Б Академия, 2003.

Краткий автомобильный справочник НИИАТ, М., Транспорт, 2004.

Автомобили: Специализированный подвижной состав: учеб. пособие / М.С. Высоцкий, А.И. Гришкевич, Л.Х. Гилелис и др.; под ред. М.С. Высоцкого, А.И. Гришкевича. - М.: Транспорт,2006.-240с.

Якобашвили А.М. Специализированный подвижной состав для грузовых автомобильных перевозок / А.М. Якобашвили, В.С. Отлинский, А.Л. Цеханович.- М.: Транспорт,2008.-224с.

Проспекти: веб-сайт. URL: https://www.hyva.com/ru-ua/solutions/tipping-systems/ (дата обращения: 15.06.2020).

Проспекти: веб-сайт. URL: https://www.palfinger.com/en (дата обращения: 15.06.2020).

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-01-04

Як цитувати

Петров, В., Жданов, О., & Мацей, Р. (2021). ДОСЛІДЖЕННЯ НАВАНТАЖУВАЛЬНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ СПЕЦІАЛЬНИХ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ. Аграрний вісник Причорномор’я, (98). https://doi.org/10.37000/abbsl.2021.98.17