ЗМІНА КИСЛОТНОГО ТА ПЕРЕКИСНОГО ПОКАЗНИКА ЖИРУ В КОМБІКОРМАХ ПІД ЧАС ЗБЕРІГАННЯ

Автор(и)

  • S. Uminsky Одеський державний аграрний університет
  • I. Dudarev Одеський державний аграрний університет
  • A. Yakovenko Одеський державний аграрний університет
  • V. Makarchuk Одеський державний аграрний університет
  • S. Zhitkov Одеський державний аграрний університет

DOI:

https://doi.org/10.37000/abbsl.2020.97.17

Ключові слова:

ліпіди, комбікорм, окислення, аналіз, зміна

Анотація

Інтенсивне управління тваринництвом на промисловій основі вимагає забезпечення повноцінного раціону кормів для поживних речовин і біологічно необхідних компонентів. Кормові ліпіди і змішані ліпідні продукти, наявні на ринку кормових інгредієнтів, значно відрізняються за складом жирних кислот, енергетичним змістом, якістю та ціною. Часто використовувані вимірювання якості ліпідів включають колір, профіль жирної кислоти, зміст вільної жирної кислоти, ступінь ненасиченості або насиченості (йодне число -IV; титр), значення омилення і домішки, включаючи воду, нерозчинні і неозамінні речовини. Ці показники зазвичай використовуються для того, щоб забезпечити, що ліпідні продукти відповідають комерційним умовам, але надають неспецифічну або неспецифічну інформацію про рівень зміни реркісного числа відносну поживну цінність. Результати показують, що склад і якість ліпідів, годуються великою рогатою худобою і птицею, сильно відрізняються. Перекисне окислення ліпідів - це складний і динамічний процес, в якому одночасно утворюються і руйнуються численні з'єднання. Хоча був розроблений і використаний кілька орієнтовних і прогностичних аналізів для вимірювання різних пероксідаційніх з'єднань, не існує єдиного аналізу, який би повністю характеризував ступінь перекисного окислення в усіх ліпідних джерелах. Як результат, важко передбачити можливий негативний вплив перекисного окислення ліпідів на ріст і здоров'я свиней. Хоча деякі дослідники запропонували мінімальні пороги перекису в їжі, призводять до зниження зростання продуктивності праці, загальновизнаних стандартів не встановлено.

Посилання

Gerald S. Shurson, Brian J. Kerr Evaluation of the quality of feed fats and oils and their impact on pig growth / // J Anim Sci Biotechnol. US National Medical Library National institutes of health Issue 6. 2015.

Dudarev I.I. Wet grain // Agrarian Bulletin of the Black Sea region. Collection of scientific works. Technical sciences.- Odessa: 2014 Issue. 74. - p. 129-132.

##submission.downloads##

Опубліковано

2020-09-07

Як цитувати

Uminsky, S., Dudarev, I., Yakovenko, A., Makarchuk, V., & Zhitkov, S. (2020). ЗМІНА КИСЛОТНОГО ТА ПЕРЕКИСНОГО ПОКАЗНИКА ЖИРУ В КОМБІКОРМАХ ПІД ЧАС ЗБЕРІГАННЯ. Аграрний вісник Причорномор’я, (97). https://doi.org/10.37000/abbsl.2020.97.17